Úspěšný vstup dorostu: Výhra 3:1 !!!

23.08.2009 20:03

V úvodním kole (úředně 3. kolo) KPD se naši dorostenci představili v domácím prostředí kde přívatali tým SK Toužim. Po celé utkání diktovali tempo hry domácí borci. Ti se do hostů zakousli hned od úvodního hvizdu. Nově zvolený domácí kapitán Perina dělal hostům svým pohybem veliké problémy. Hned ve 2. minutě si před vápnem pohrál s dvěma obránci Toužimi a výborně přenechal balon Bitmanovi, který nabíhal z druhé vlny a nechytatelnou střelou do šibenice hostující branky otevřel skóre utkání - 1:0. Za stálého tlaku domácích zvýšil Klich na 2:0. Po nedorozumění toužimského brankáře a stopera se řítil Perina sám na gĺmana hostů, ale tváří v tvář neuspěl. Po několika minutách byl aktivní domácí kapitán "sestřelen" v pokutovém území a sudí Vaněček nařídil pokutový kop. Sám postižený Perina ovšem neuspěl. Hostující brankář vystihl směr a pokus vyrazil. Nedáš dostaneš se opět potvrdilo v plné parádě. V poslední pětiminutovce se hosté dostali poprvé k vážnějšímu ohrožení domácí branky a hned z toho byla branka v domácí síti. Ve druhém poločase si domácí vedení v klidu hlídali a ještě přdali jednu branku. O tu se postaral Jan Žampach. Další branky mohli za domácí přidat Bitman, Klich a Perina, ale ani jednomu se to nepovedlo a tak si Lokomotiva připsala na své konto ke třem zasloušeným bodům také lichotivé skóre 3:1. V příštím kole zamíří naši hráči do lázeňského města se zpívající fontánou, do Mariánských Lázní. Doufejme, že si cestou zpět do Karlových Varů budou naši borci moci díky vítězství zpívat jako již zmiňovaná fontána. "Ale bude to nesmírně těžké", je si vědom síly soupeře trenér Lokomotivy Petr Psohlavec.

3. kolo:   23. 8. 2009   17:00

Lokomotiva K. Vary - SK Toužim   3:1   (2:1)

Branky: Bitman, Klich, Žampach.