Muži konečně skórovali, ale na body to opět nestačilo !!!

23.08.2009 20:00

Ve 3. kole KPM určil los cestu karlovarské Lokomotivy na exdivizní stadion SK Toužim. Favoritem utkání byla samozřejmě domácí jedenáctka, nejen kvůli tomu, že jde o tým, který minulou sezonu bojoval o divizní body, ale také vzhledem k postavení tabulce a "Lokoťácké nemohoucnosti" vstřelit branku v edvou úvodních kolech. Také vedení 1:0 v tomto utkání se ujali domácí hráči. Ve 26. minutě překonal hostujícího brankáře Cyprise, který nastoupil v letošní sezoně poprvé, domácí Šimek. Do poločasu se ukazatel skóre nezměnil a tak po 45 minutách vedli domácí 1:0. Do druhého poločasu vstoupili domácí ještě lépe než do úvodního dějství a v 52. minutě zvyšoval na 2:0 Hotěk. V 61. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen karlovarský Horn, kterého o čtyři minuty později následoval domácí Borek. Takže od 65. minuty bylo na hřišti o něco více prostoru. To pomohlo Lokomotivě ke vstřelení premiérového gólu v tomto soutěžním ročníku po dlouhých 268 minutách hry. V 88. minutě se o to postaral karlovarský Martin Vaněk. V 90. minutě ještě uviděl červenou stopku lázeňský gólman Cypris a tak na poslední desítky vteřin musel do branky Bouše, kteý tak bude jistě chytat v příštím domácím kole proti Vintířovu.

3. kolo:   23. 8. 2009   17:00

SK Toužim - Lokomotiva K. Vary   2:1   (1:0)

Branky: 26. Šimek, 52. Hotěk - 88. Vaněk

ŽK: 4:4   ČK: 65. Borek - 61. Horn, 90. Cypris